Тепловізори

20.06.2023
84

Сучасні мисливці мають можливість переслідувати свій видобуток у будь-який час доби і навіть за наявності маси перешкод у вигляді густих чагарників та дерев. Для цього розроблені сучасні девайси, серед яких найбільшою популярністю користуються тепловізори – прилади, що розпізнають об’єкти, що виділяють тепло, крізь перешкоди та відстані. Це може бути тепловізійний приціл, насадка чи монокуляр. І окрім відстеження диких звірів, вони використовуються для виконання тактичних операцій та під час туристичних походів.

Навіщо на полюванні тепловізор

Любитель спостерігати і переслідувати видобуток від природи не має переваг представників фауни – гострішим зором, інтуїцією, нюхом тощо. А набутий тепловізор ніби дорівнює сили і тепер можна швидко і непомітно підкрастись до мети. Таким чином, виявити звіра можна при снігопаді, дощі або тумані в гущавині рослинності.

Яким має бути ефективний тепловізор

Звичайно, ринок пропонує різні варіанти даного, дуже корисного інструменту, вартість якого залежить від якісних характеристик. І серед найважливіших слід звернути увагу на властивості:

  • матриці;
  • оптичної системи;
  • дисплея;
  • корпусу.

Матриця тепловізора — являє собою платформу, на якій побудовані рецептори з високим ступенем чутливості від 12 мкм, здатні розпізнавати найменші теплові хвилі і формувати максимально точну термограму. Оптимальна роздільна здатність – 384х288, 640х480 пк.

Оптична система – складається з лінз, виготовлених із германію, матеріалу з високими показниками міцності та чистотою відображення картинки. Прилад може бути оснащений як цифровою, так і оптичною з цифровою властивістю масштабування. Другий варіант, як правило, ефективніший і може відрізнятися за своєю вартістю. Ще один, не менш важливий показник – діаметр об’єктиву і чим він більший, тим ширший і детальніший огляд.

Читайте также:  Особенности правильного сруба бани из бревна

Конструкція тепловізора виготовляється з легкого, і в той же час, міцного анодованого алюмінію, не схильного до корозії, здатного витримувати потужну віддачу від великих калібрів. При збірці особлива увага приділяється герметичності, водонепроникності та зручному захвату, що забезпечує довговічність експлуатації за негативних погодних умов.

До важливих властивостей слід віднести частоту оновлення кадрів — у хороших приладах вона починається від 35, 50 Гц і вище, завдяки чому картинка, що відображається, не гальмує і не висне.

Існує ще безліч корисних нововведень, серед яких наявність вбудованого далекоміра, функція «картинка в картинці», карта пам’яті з оптимальним об’ємом для збереження знімків і відеокадрів, зроблених за рахунок наявності Wi-Fi, Bluetooth з’єднання з різними гаджетами і т.д.

Крім основних є маса моментів, куди слід звернути увагу залежно від цього, навіщо потрібен тепловізійний прилад, у яких він експлуатуватиметься, яку суму доводиться розраховувати. Щоб купити тепловізор, що підходить за всіма параметрами, достатньо звернутися до професіоналів компанії «Профоптика» і буде підібраний саме більш підходящий інструмент для трофейного полювання!


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *